fbpx

Švýcarské vysoké
školy

IELTS zkoušky
„nanečisto“

Nabídky práce

  • Místo pracoviště: Na poříčí 1067/25, Praha – Nové Město
  • Plat:   24 000 – 30 000 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: práce na plný úvazek
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo (na dobu neurčitou)
  • Vzdělání: min. SŠ
  • Jazyky:angličtina (výborná) a čeština (výborná)
  • Benefity:bonusy/prémie, provize z prodeje, flexibilní začátek/konec pracovní doby, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce, účast na zahraničních konferencích, rozjezd zcela nového projektu
  • Vhodné i pro: osoby bez praxe

Co vás čeká

Naše mezinárodní jazyková škola MSM Academy vyhlašuje další výběrové řízení. Hledá se kolegyně na dlouhodobou spolupráci!

Hledáme kolegyni do týmu, která má obchodního ducha, je samostatná a nebojí se vzít práci do vlastních rukou. Vaše pozice bude velmi důležitá, budete zodpovídat za harmonogramy výuky, budete plánovat a organizovat programy pro studenty, budete komunikovat denně v anglickém jazyce s lektory a zahraničními partnery. Kromě administrativní práce budete mít možnost obchodovat a zvyšovat si tak měsíční bonusy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • reprezentativní vystupování,
  • vyjadřovací schopnosti a komunikaci,
  • smysl pro humor a pro pořádek (denní práce s administrativou),
  • angličtina slovem i písmem (budete v kontaktu s velkými zahraničními společnostmi a taky se účastnit mezinárodních veletrhů)
  • práce s PC už snad nemusíme zmiňovat (MS Word, MS Exel, MS Outlook, internet byste měla znát k denní potřebě)

Výhodou bude, pokud budete mít

  • zkušenosti se vzděláváním a organizací školení,
  • praxi z jazykové školy,
  • zkušenosti s komunikací a obchodem se zahraničními partnery,
  • zkušenost se zahraničními partnery,
  • ruský jazyk.

Co vám můžeme nabídnout

  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy,
  • stále se budete učit nové věci a přístupy,
  • přístup ke specifickým projektům,
  • dobré platové podmínky a bonusy,
  • otevřené a přátelské prostředí středně velkého mladého týmu,
  • kanceláře v centru Prahy v dostupnosti MHD,
  • restaurace v budově nebo v okolí.

Pošlete do e-mailu odpověď na pozici

Manažerka vzdělávacích zahraničních programů

Souhlas s Všeobecnými podmínkami

  • Place of work: Na poříčí 1067/25, Praha – Nové Město
  • Wage:   250-300 Kč/hour
  • Contract: DPP, contract for živnostenský list (trade license)/ičo

We are looking for a native English teacher! Suitable candidate should be enthusiastic, creative and have teaching experience. There will be morning classes (4,5 hours) and afternoon classes (4,5 hours) for 15-17-years-old foreign students who will come for summer camps to Prague. It is also possible to have classes all day (9 hours). The camps will take place from June until August.

We expect:

  • native speaker or C2 language certificate
  • time flexibility for teaching in the morning and evening hours
  • reliability, responsibility and loyalty
  • active and creative approach

The advantage will be if you have

  • teaching certificate (e.g. TEFL)
  • teaching experience
  • živnostenský list (trade license)

What we can offer you

  • progressive, successful and stable company
  • long-term cooperation
  • classrooms in the city center
  • teaching in groups or individuals
  • flexible working hours
  • students from all over the world
  • access to free teaching materials, PC, copying and wifi

English native teacher